Kategooriad

Ostuabi

Kuidas osta ziphome.ee poest?

  • Toodete valimine
  • Tellimuse vormistamine
  • Maksmine
  • Transport
  • Tarneaeg
  • Kauba tagastamine ja tellimuse tühistamine

 

TOODETE VALIMINE

Valige e-poest sobiv toode/tooted. Lisage see ostukorvi klikates tooteinfo kõrval oleval nupul "LISA OSTUKORVI". Sealt saate valida ka toodete koguse, mida saate hiljem ostukorvis muuta.

TELLIMUSE VORMISTAMINE JA MAKSMINE

* Kui soovitud tooted on valitud, liikuge ostukorvi. Seal on ülevaade Teie tellimusest. Sooduskupongi puhul tuleb see sisestada lahtrisse "Sisesta sooduskood" ning vajutada "Lisa".

* Seejärel tuleb valida saatmismeetod: Zip.Home transport,  Itella Smart Post või Tulen kaubale ise järgi. Lisaks tuleb kindlasti ära määrata ka pakiautomaadi või poe asukoht, kuhu kaupa soovite.

* Järgmiseks on vaja täita kontaktandmed. Kõik tärniga märgitud väljad on kohustuslikud. Peame oluliseks ka märkida, et kui olete juba eelnevalt meie e-poodi registreerunud, siis sama e-maili aadressi Te kasutada ei saa. Sellisel juhul peaksite lihtsalt sisse logima.

* Järgmiseks saate valida endale sobiva pangalingi.

-Kui Teil ei ole meie poolt pakutavat panka, siis tuleks valida "Maksa pangaülekandega". Seejärel suutatakse Teid tellimuse kokkuvõtte juurde, kus saate oma tellimuse kinnitada vajutades "KInnitan tellimuse" nupule. Kokkuvõte saadetakse Teile e-mailile ning selle alusel saate ka ülekande soovitud pangast teha. Kõik vajalik info on kirjas olemas (kuhu ja kellele makse tegema peab).

* Nüüd näete kirja "Kinnitan, et olen tutvunud ja nõustun kasutustingimustega", mille ette peaksite linnukese tegema. Palume kindlasti tutvuda meie kasutustingimustega.

* Ja viimaseks sammuks on vajutada nuppu “Maksma”.

*  Toodete ja transpordi eest tasutakse pangalingi kaudu või arve alusel arvel märgitud Redcut Grupp OU arveldusarvele.

* Redcut Grupp OU-l on õigus tellimus tühistada, kui makse pole laekunud Redcut Grupp OÜ arveldusarvele hiljemalt arvel märgitud kuupäevaks.

Tellimust asutakse täitma pärast makse laekumist.

 

Mööbli internetipood Eestis. ZIP.home © 2020 Kõik õigused kaitstud. Redcut Grupp OÜ